ALBÁNSKO

Stredisko Durres  :      Hotel AS ****          Hotel Ibiza ***+        Hotel Bleart ****          Hotel Dolce Vita ****

Stredisko Shengjin   :        Hotel Rafaelo Resort ****

Okúsiť čaro nepoznaného, objaviť krásu zatracovaného, nájsť poklad tam, kde ostatní bohatstvo nehľadajú... taká je odpoveď na otázku: Čo všetko môžem očakávať od Albánska? Albánsko je pripravené ukázať svetu svoje bohatstvá ukrývané vekmi a popýšiť sa čarovnými plážami v Shëngjine, Durrës či na Albánskej riviére. Všadeprítomný nádych exotiky vás bezpochyby nadchne, a keď k tomu pridáte očarujúcu prírodu, Albánsko vás chytí za srdce. Moderná krajina s bohatou históriou a fascinujúcou prírodou či plážami je novinkou tohtoročnej letnej sezóny a pevne veríme, že sa rýchlo stane obľúbeným cieľom a vyhľadávanou destináciou našich klientov.  

Albánsko sa úprimne teší každému návštevníkovi, ktorý sa nenechá odradiť rozporuplnými informáciami a príde si vychutnať krajinu takú, aká naozaj je: s nespútanou prírodou, bohatou históriou, bytostne hrdú na svojich predkov. Ak ste mali pocit, že v Európe už nie je čo objavovať a dovolenkovali ste už vo všetkých stredomorských krajinách, zastavte sa a prelistujte si nasledujúce strany. Objavte spolu s nami tento nedotknutý kúsok Európy, krajinu, ktorá má na to stať sa novým hitom medzi letnými dovolenkami. Ak chcete zažiť exotiku v rámci Európy, krásne, široké a dlhé pláže s jemným pieskom, krajinu neskazenú masovým cestovným ruchom, dobré služby a výnimočne priaznivé a nízke miestne ceny, Albánsko je tou pravou destináciou. Vybrali sme pre vás overené hotely pri krásnych plážach v strediskách Shëngjin a Durrës. Cestovať môžete letecky, autobusom aj vlastnou dopravou.