Región Tatry 

Naša ponuka pre sezónu 2011/2012:

 • Vysoké Tatry ponúkajú pre zjazdových lyžiarov od zimnej sezóny 2010/2011 kvalitné lyžiarske trate.

  Zjazdovka na Štrbskom plese - 1 600 až 1 950 m.n.m., dĺžka 1 850m, najvyššie položená technicky zasnežovaná lyžiarska trať na Slovensku.

  Lyžiarske stredisko vo Vysokých Tatrách - Tatranská Lomnica ponúka zjazdovky v celkovej dĺžke 4,9 km, rozšírená modrá zjazdovka zo Štartu do Tatranskej Lomnice, profesionálne zasnežovanie na úseku Tatranská Lomnica - Čučoriedky, garancia snehu 5 mesiacov, nová 4-sedačková lanovka na úseku Štart - Čučoriedky. Najvyššie položená a najstrmšia zjazdovka na Slovensku sa nachádza v stredisku Vysoké Tatry - Tatranská Lomnica.

  Všetky zjazdovky denne upravované, nočná lyžovačka na Jamách v Tatranskej Lomnici alebo na Štrbskom Plese, skvelá nočná sánkovačka na 2,6 km osvetlenej trati z Hrebienka do Starého Smokovca, lyžiarske školy pre deti i dospelých.

  Kliknite na   Zjazdové trate   a vyberte si svoj lyžiarsky svah vo Vysokých Tatrách.

  Pozrite si Cenník vlekov a lanoviek   Vášho obľúbeného lyžiarského strediska.

  Skvelé lyžovanie láka v Lomnickom sedle a nové široké zjazdovky zo Skalnatého plesa do Tatranskej Lomnice s veľkou pokrývkou snehu vďaka novému zasnežovaciemu systému a ďalšej novej štvorsedačkovej lanovke, sú garanciou tej najlepšej lyžovačky na slnečnej strane Vysokých Tatier. Lyžovačka v Lomnickom sedle je lákadlom aj pre freeride lyžiarov.