Darujte originálny darček…

* darčekový poukaz v hodnote 50,- €  : - teraz kúpiš za 45,- € (ušetríš 5,- € )

* darčekový poukaz v hodnote 100,- € : - teraz kúpiš za 90,- € (ušetríš 10,- € )

VZHĽAD DARČEKOVÝCH POUKAZOV:

         

Poznámka: Akcia platí iba na darčekové poukazy 50,- €  a 100,- € , bez možnosti výberu dizajnu a textu do 30.06.2016 !!!

                     Platnosť akciového darčekového poukazu je do 31.12.2017.

Darček, ktorý prekvapí a poteší každého…

Ste pozvaný na svadbu? Oslavu životného jubilea? Chcete len tak obdarovať svojho blízkeho alebo hľadáte zaujímavý ?

Ponúkame Vám originálny darčekový poukaz pre svojich najbližších ale aj priateľov a obchodných partnerov. Výber darčeka je neľahká úloha pre každého a zakúpením DARČEKOVÉHO POUKAZU nielen obdaríte, ale aj urobíte prvý krok k splneniu sna obdarovanému.

Pre obdarovaného vyberiete z našej ponuky konkrétny zájazd (produkt, službu) ktorý môžte a nemusíte konkretizovať. Následne si zvolíte dizajn a navrhnete text samotného darčekového šeku, ktorá môže obsahovať napr. meno obdarovaného, darcu, gratuláciu, názov a dátum zájazdu, hodnotu zájazdu (uvedená suma zájazdu bude vždy katalógovou cenou zájazdu, pričom skutočná platba za zájazd sa bude riadiť aktuálnym režimom zliav)… resp. iné informácie podľa Vašich požiadaviek.

VŠEOBECNO – HODNOTOVÝ DARČEKOVÝ POUKAZ

Darčekový poukaz si môžete objednať v ľubovoľnej hodnote (min .50 € ; max. 500 €; ), pričom obdarovaný môže tento šek využiť na úhradu služieb (čiastočnú alebo úplnú), ktoré si u nás vyberie. Platnosť šeku je časovo obmedzená na príslušný kalendárny rok. Darčekový poukaz môžete použiť pri zakúpení akéhokoľvek dovolenkového, študijného a pracovného pobytu v letnej ale aj zimnej sezóne z ponuky uvedenej na www.cacksaris.sk ale aj z ponuky last minute, first moment a katalógoch od takmer 20 cestovných kancelárií s ktorými spolupracuje CACK ŠARIŠ v ich cenách, bez navýšenia.

Veríme, že každý si z našej ponuky vyberiete produkt podľa vlastných predstáv.

         

PRAVIDLÁ PRIJÍMANIA DARČEKOVÝCH POUKAZOV

a.) Obdarovaný môže týmto darčekovým poukazom platiť za KAŽDÝ zájazd resp. produkt  z ponuky CACK ŠARIŠ (vlastný aj sprostredkovaný).

b.) Darčekový poukaz je možné kombinovať so všetkými zľavami.

c.) Minimálna cena zájazdu môže byť zhodná s hodnotou darčekového poukazu. Nie je však možné, aby cena zájazdu bola nižšia ako je hodnota darčekového poukazu, nakoľko z poukazu nevydávame hotovostné peniaze.

d.) Jeden darčekový poukaz môže obdarovaný využiť aj viackrát (napr. na úhradu viacerých domácich pobytov v priebehu roka), ak jeho hodnota je vyššia, ako hodnota vybraného zájazdu(produktu, služby...).

Darčekový poukaz je plnofarebný, tlačený a laminovaný (zaliaty vo fólii).